Home / Toate / Electrice / Becuri / Becuri LED / Bec LED PL-A65P15CW/E27 15W/6000K Bec LED PL-A60P12WW/E27 12/3000KPrev Bec LED PL-A65P15W/E27 15W/4000KNext Bec LED PL-A65P15CW/E27 15W/6000K47,90 MDL Bec LED PL-A65P15CW/E27 15W/6000K quantity Add to cart Category: Becuri LED Description Reviews (0) Description Bec LED PL-A65P15CW/E27 15W/6000K Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Bec LED PL-A65P15CW/E27 15W/6000K” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Sale! Bec LED G4. 230V. 3W. 210Lm. 6400K. ‘ceramica’ HL451L 83,20 MDL Original price was: 83,20 MDL.45,00 MDLCurrent price is: 45,00 MDL. Add to cart Bec LED PL-A60P10WW/E27 10W/3000K 35,20 MDL Add to cart BEC LED C37 6.0W E27 6400K 470Lm ELMOS 29,00 MDL Add to cart Sale! Bec LED G9. 230V. 3W. 210Lm. 2700K. ‘ceramica’ HL453L 63,00 MDL Original price was: 63,00 MDL.31,00 MDLCurrent price is: 31,00 MDL. Add to cart