Home / Toate / Electrice / Becuri / Becuri LED / Bec LED PL-A60P12W/E27 12W/4000K Bec LED PL-A60P12CW/E27 12W/6000KPrev Bec LED PL-A60P12WW/E27 12/3000KNext Bec LED PL-A60P12W/E27 12W/4000K39,30 MDL Bec LED PL-A60P12W/E27 12W/4000K quantity Add to cart Category: Becuri LED Description Reviews (0) Description Bec LED PL-A60P12W/E27 12W/4000K Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Bec LED PL-A60P12W/E27 12W/4000K” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Sale! Bec LED G9. 230V. 3W. 210Lm. 2700K. ‘ceramica’ HL453L 63,00 MDL Original price was: 63,00 MDL.31,00 MDLCurrent price is: 31,00 MDL. Add to cart Bec LED PL-A60D10WW/E27 10W/3000K ‘dimer’ 64,00 MDL Add to cart Sale! Bec LED G4. 230V. 3W. 210Lm. 6400K. ‘ceramica’ HL451L 83,20 MDL Original price was: 83,20 MDL.45,00 MDLCurrent price is: 45,00 MDL. Add to cart Bec LED PL-A65P15W/E27 15W/4000K 47,90 MDL Add to cart