Home / Toate / Electrice / Becuri / Becuri LED / Bec LED PL-A60P12WW/E27 12/3000K Bec LED PL-A60P12W/E27 12W/4000KPrev Bec LED PL-A65P15CW/E27 15W/6000KNext Bec LED PL-A60P12WW/E27 12/3000K41,50 MDL Bec LED PL-A60P12WW/E27 12/3000K quantity Add to cart Category: Becuri LED Description Reviews (0) Description Bec LED PL-A60P12WW/E27 12/3000K Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Bec LED PL-A60P12WW/E27 12/3000K” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Sale! Bec LED G9. 230V. 1.5W. 105Lm. 2700K. ‘ceramica’ HL452L 40,00 MDL Original price was: 40,00 MDL.21,60 MDLCurrent price is: 21,60 MDL. Add to cart Bec LED PL-A60P12W/E27 12W/4000K 39,30 MDL Add to cart Bec LED PL-A60P10W/E27 10W/4000K 31873 31,90 MDL Add to cart Bec LED COB Horoz Electric. GU10. 8 W. 630 Lm. 6400 K. 25,00 MDL Add to cart