Home / Toate / Electrice / Becuri / Becuri LED / Bec LED PL-A60P10CW/E27 10W/6000K Bec LED PL-A60D10WW/E27 10W/3000K 'dimer'Prev Bec LED PL-A60P10WW/E27 10W/3000KNext Bec LED PL-A60P10CW/E27 10W/6000K31,90 MDL Bec LED PL-A60P10CW/E27 10W/6000K quantity Add to cart Category: Becuri LED Description Reviews (0) Description Bec LED PL-A60P10CW/E27 10W/6000K Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Bec LED PL-A60P10CW/E27 10W/6000K” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Bec LED COB Horoz Electric. GU5.3. 8 W. 630 Lm. 6400 K. 23,00 MDL Add to cart Bec LED SMD GU10. 100-250V. 4W. 250 Lm. 6400K 20,00 MDL Add to cart Bec LED PL-A60P12CW/E27 12W/6000K 39,30 MDL Add to cart Bec LED SMD Horoz. GU10. 220 V. 6 W. 390 Lm. 6400 K. 21,00 MDL Add to cart