Home / Toate / Electrice / Becuri / Becuri LED / Bec LED PL-A65P15W/E27 15W/4000K Bec LED PL-A65P15CW/E27 15W/6000KPrev Bec LED PL-A60P10W/E27 10W/4000K 31873Next Bec LED PL-A65P15W/E27 15W/4000K47,90 MDL Bec LED PL-A65P15W/E27 15W/4000K quantity Add to cart Category: Becuri LED Description Reviews (0) Description Bec LED PL-A65P15W/E27 15W/4000K Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Bec LED PL-A65P15W/E27 15W/4000K” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Bec LED PL-A60P12W/E27 12W/4000K 39,30 MDL Add to cart BEC LED C37 6.0W E27 2700K 470Lm ELMOS 29,00 MDL Add to cart Bec LED PL-A60P10WW/E27 10W/3000K 35,20 MDL Add to cart Bec LED SMD GU10. 100-250V. 4W. 250 Lm. 6400K 20,00 MDL Add to cart