Home / Toate / Electrice / Becuri / Becuri LED / Bec LED PL-A60P10W/E27 10W/4000K 31873 Bec LED PL-A65P15W/E27 15W/4000KPrev BEC LED C37 6.0W E27 6400K 470Lm ELMOSNext Bec LED PL-A60P10W/E27 10W/4000K 3187331,90 MDL Bec LED PL-A60P10W/E27 10W/4000K 31873 quantity Add to cart Category: Becuri LED Description Reviews (0) Description Bec LED PL-A60P10W/E27 10W/4000K 31874 Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Bec LED PL-A60P10W/E27 10W/4000K 31873” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Bec LED COB GU5.3. 100-250V. 8W. 630Lm. 3000K 22,00 MDL Add to cart Bec LED SMD GU5.3. 100-250V. 4W. 250 Lm. 3000K 20,00 MDL Add to cart Sale! Bec LED G4. 230V. 1.5W. 105Lm. 6400K. ‘ceramica’ HL450L 38,00 MDL Original price was: 38,00 MDL.15,40 MDLCurrent price is: 15,40 MDL. Add to cart Bec LED PL-A60P10CW/E27 10W/6000K 31,90 MDL Add to cart