Home / Toate / Electrice / Becuri / Becuri LED / Bec LED PL-A60D10WW/E27 10W/3000K ‘dimer’ Bec incandescent Vivalux. 75 W. E27. 580 Lm.Prev Bec LED PL-A60P10CW/E27 10W/6000KNext Bec LED PL-A60D10WW/E27 10W/3000K ‘dimer’64,00 MDL Bec LED PL-A60D10WW/E27 10W/3000K 'dimer' quantity Add to cart Category: Becuri LED Description Reviews (0) Description Bec LED PL-A60D10WW/E27 10W/3000K ‘dimer’ Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Bec LED PL-A60D10WW/E27 10W/3000K ‘dimer’” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products BEC LED C37 6.0W E27 2700K 470Lm ELMOS 29,00 MDL Add to cart Bec LED COB Horoz Electric. GU10. 8 W. 630 Lm. 6400 K. 25,00 MDL Add to cart BEC LED C37 6.0W E27 6400K 470Lm ELMOS 29,00 MDL Add to cart Bec LED SMD Horoz. GU5.3. 220 V. 6 W. 390 Lm. 6400 K. 20,00 MDL Add to cart