Home / Toate / Constructii / Produse de asamblare si feronerie / Dibluri si ancore / Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16120 Wkret-met. 16 x 120 mm. 20 buc. Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-14330 Wkret-met. 14 x 330 mm. 10 buc.Prev Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16200 Wkret-met. 16 x 200 mm. 8 buc.Next Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16120 Wkret-met. 16 x 120 mm. 20 buc.33,00 MDL Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16120 Wkret-met. 16 x 120 mm. 20 buc. quantity Add to cart Category: Dibluri si ancore Description Reviews (0) Description Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16120 Wkret-met. 16 x 120 mm. 20 buc. Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16120 Wkret-met. 16 x 120 mm. 20 buc.” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Diblu tridirectional BKP Wkret-met. 6 x 30 mm. 35 buc. 13,00 MDL Add to cart Diblu p/u prinderea placilor de polistiren LTX 10x 110 ‘200buc’ 1,30 MDL Add to cart Diblu cu distantare trilaterala cu carlig batant HOX – 14×230 ’20buc’ 47,00 MDL Add to cart Ancora metalica cu piulita si pres-saiba LSI – 8×65 ’50buc’ 4,70 MDL Add to cart