Home / Toate / Constructii / Produse de asamblare si feronerie / Dibluri si ancore / Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16200 Wkret-met. 16 x 200 mm. 8 buc. Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16120 Wkret-met. 16 x 120 mm. 20 buc.Prev Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16250 Wkret-met. 16 x 250 mm. 5 buc.Next Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16200 Wkret-met. 16 x 200 mm. 8 buc.62,00 MDL Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16200 Wkret-met. 16 x 200 mm. 8 buc. quantity Add to cart Category: Dibluri si ancore Description Reviews (0) Description Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16200 Wkret-met. 16 x 200 mm. 8 buc. Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16200 Wkret-met. 16 x 200 mm. 8 buc.” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Ancora de expansiune cu piulita cu flansa LSI-10060 Wkret-met. 10 x 60 mm. 50 buc. 8,00 MDL Add to cart Ancora metalica p/u constructii grele LTP-12250 ’10buc’ 41,50 MDL Add to cart Diblu cu limitator Alb BODB-08060BI 18,00 MDL Add to cart Ancora metalica p/u constructii grele LTP-12200 ’15buc’ 33,00 MDL Add to cart