Home / Toate / Constructii / Produse de asamblare si feronerie / Dibluri si ancore / Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-14330 Wkret-met. 14 x 330 mm. 10 buc. Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-14200 Wkret-met. 14 x 200 mm. 8 buc.Prev Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-16120 Wkret-met. 16 x 120 mm. 20 buc.Next Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-14330 Wkret-met. 14 x 330 mm. 10 buc.59,00 MDL Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-14330 Wkret-met. 14 x 330 mm. 10 buc. quantity Add to cart Category: Dibluri si ancore Description Reviews (0) Description Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-14330 Wkret-met. 14 x 330 mm. 10 buc. Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Ancora metalica cu dubla expandare cu piulita LTP-14330 Wkret-met. 14 x 330 mm. 10 buc.” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Ancora metalica p/u constructii grele LTP-12200 ’15buc’ 33,00 MDL Add to cart Diblu p/u prinderea placilor de polistiren LTX 10x 120 ‘200buc’ 1,50 MDL Add to cart Diblu p/u prinderea placilor de polistiren LTX 10x 110 ‘200buc’ 1,30 MDL Add to cart Diblu cu limitator Alb BODB-08060BI 18,00 MDL Add to cart