Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Proiectoare pe sina / Proiector LED pe sina, 30 W, 2400 lm, negru, IP20, BREMEN-30 3CCT Horoz Proiector LED pe sina, 20 W, 1700 lm, negru, IP20, BREMEN-20 3CCT HorozPrev Proiector LED pe sina, GU10, lemn/alb, WOODY VivaluxNext Proiector LED pe sina, 30 W, 2400 lm, negru, IP20, BREMEN-30 3CCT Horoz182,00 MDL Proiector LED pe sina, 30 W, 2400 lm, negru, IP20, BREMEN-30 3CCT Horoz quantity Add to cart Category: Proiectoare pe sina Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Proiector LED pe sina, 30 W, 2400 lm, negru, IP20, BREMEN-30 3CCT Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Proiector LED pe sina, 12 W, 4000 K, 750 lm, negru, CORN Vivalux 340,00 MDL Add to cart Sina pentru proiector Vivalux. 1 m. Doua contacte. Alb. 122,00 MDL Add to cart Sale! Proiector track LED. DUBLIN. 35W.3400Lm. 4200K. negru. Horoz 440,00 MDL Original price was: 440,00 MDL.219,00 MDLCurrent price is: 219,00 MDL. Add to cart Proiector LED pe sina track LUX Vivalux. 50 W. GU10. Negru. 52 x 92 mm. 191,00 MDL Add to cart