Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Proiectoare pe sina / Proiector LED pe sina, 20 W, 1700 lm, negru, IP20, BREMEN-20 3CCT Horoz Proiector pe sina, GU10, negru, KING VivaluxPrev Proiector LED pe sina, 30 W, 2400 lm, negru, IP20, BREMEN-30 3CCT HorozNext Proiector LED pe sina, 20 W, 1700 lm, negru, IP20, BREMEN-20 3CCT Horoz148,00 MDL Proiector LED pe sina, 20 W, 1700 lm, negru, IP20, BREMEN-20 3CCT Horoz quantity Add to cart Category: Proiectoare pe sina Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Proiector LED pe sina, 20 W, 1700 lm, negru, IP20, BREMEN-20 3CCT Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Proiector LED pe sina, 30 W, 4000 K, 2000 lm, negru, DRAX Vivalux 390,00 MDL Add to cart Proiector LED pe sina track LYON Horoz. 10 W. 650 Lm. 4200 K. Negru. 178,00 MDL Add to cart Proiector LED pe sina, 20 W, 4000 K, 1350 lm, negru, CORN Vivalux 460,00 MDL Add to cart Proiector track LED. PORTO. 24W. 1560Lm. 4200K. alb. Horoz 240,00 MDL Add to cart