Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Spoturi aplicabile / Plafoniera LED patrata, 36 W, 6400 K, 3240 lm, alb, SOFIA/S-36 Horoz Corp de iluminat SANDRA. SMD. 10W. 700 Lm. 4200K. Rotund. Negru. Montaj aplicat. Horoz Electric.Prev Corp de iluminat SANDRA. SMD. 15W. 1050 Lm. 4200K. Rotund. Negru. Montaj aplicat. Horoz Electric.Next Plafoniera LED patrata, 36 W, 6400 K, 3240 lm, alb, SOFIA/S-36 Horoz430,00 MDL Plafoniera LED patrata, 36 W, 6400 K, 3240 lm, alb, SOFIA/S-36 Horoz quantity Add to cart Category: Spoturi aplicabile Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Plafoniera LED patrata, 36 W, 6400 K, 3240 lm, alb, SOFIA/S-36 Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Corp de iluminat, montaj aplicat, 24W, 6400K, 2160Lm, rotund, alb, SOFIA Horoz Electric 245,00 MDL Add to cart Plafoniera LED patrata, 28 W, 6400 K, 1960 lm, negru, ARINA-28 Horoz 199,00 MDL Add to cart Corp de iluminat FREZYA-R, MR16, GU10, rotund, alb, Horoz 95,00 MDL Add to cart Corp de iluminat suspendat SMD. 18W. 1300Lm. 6400K. ‘rotund’ alb 89,00 MDL Add to cart