Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Spoturi aplicabile / Plafoniera LED rotunda, 28 W, 6400 K, 1960 lm, negru, CAROLINE-28 Horoz Conector. unghi L. p/u sina treck. negru. VivaluxPrev Conector forma T pentru sina de tip track, negru, VivaluxNext Plafoniera LED rotunda, 28 W, 6400 K, 1960 lm, negru, CAROLINE-28 Horoz165,00 MDL Plafoniera LED rotunda, 28 W, 6400 K, 1960 lm, negru, CAROLINE-28 Horoz quantity Add to cart Category: Spoturi aplicabile Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Plafoniera LED rotunda, 28 W, 6400 K, 1960 lm, negru, CAROLINE-28 Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Corp de iluminat suspendat SMD. 5W. 350Lm. 4200K. rotund. alb 105,00 MDL Add to cart Spot LED rotund, 5 W, 4200 K, 350 lm, negru, SANDRA-5 Horoz 105,00 MDL Add to cart Plafoniera LED rotunda, 36 W, 6400 K, 3240 lm, alb, SOFIA-38 Horoz 350,00 MDL Add to cart Corp de iluminat SANDRA. SMD. 15W. 1050 Lm. 4200K. Rotund. Negru. Montaj aplicat. Horoz Electric. 220,00 MDL Add to cart