Masina de gaurit si insurubat DS12DAWFZ Hikoki. 2 acumulatori Li-Ion. 12 V. 2.5 Ah. 38 Nm. 1700 rpm.
Original price was: 3.070,00 MDL.Current price is: 2.399,00 MDL.
Description
Masina de gaurit si insurubat DS12DAWFZ Hikoki este o scula electrica mica, dotata cu doua acumulatoare Li- Ion de 12 V si 2.5 Ah.  Aceasta este proiectata pentru a fi folosita atit cu burghie, pentru gaurit, cit si cu biti, pentru insurubat, iar mandrina rapida permite schimbarea usoara al acestora.
  • Este asigurata cu o luminita LED in caz de vizibilitate insuficienta
Additional information
Capacitate acumulator:
2.5 Ah
Cuplu maxim de stringere:
38 Nm
Diametrul maxim de gaurire in lemn:
29 mm
Diametrul maxim de gaurire in otel:
10 mm
Functionare stanga/dreapta:
da
Greutate:
1.1 kg
Mandrina cu schimbare rapida:
da/ 0.8 – 10 mm
Nr de acumulatori in set:
2 buc
Numar maxim de rotatii pe minut:
treapta 1: 350 rpm treapta 2: 1700 rpm
Tara de producere:
Japonia
Tensiune alimentare:
12 V
Timp de incarcare acumulator:
37 min
Tip acumulator:
Li-Ion
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Masina de gaurit si insurubat DS12DAWFZ Hikoki. 2 acumulatori Li-Ion. 12 V. 2.5 Ah. 38 Nm. 1700 rpm.”