Set scule cu acumulator KC12DAWAZ Hikoki. Masina de gaurit/ insurubat + Masina de insurubat cu impact. Li – Ion. 12 V.
Original price was: 5.690,00 MDL.Current price is: 4.199,00 MDL.
Description
Hikoki KC12DAWAZ este un set format din masina de gaurit si insurubat DS12DAW4Z si o masina de insurubat cu impact WH12DAW4Z, care se alimenteaza de la acumulator de tip Li-Ion cu o tensiune de 12 V si capacitate de 2.5 Ah.
Masina de gaurit si insurubat Hikoki DS12DAW4Z:
  • Este compatibila cu un acumulator Li-Ion, de o tensiune de 10.8 – 12 v si o capacitate de 2.5 Ah
  • Timpul de incarcare a acumulatoruli: 37 min
  • Viteza de rotatie este in 2 trepte, 350 – 1400 rpm
  • Capacitatea de gaurire maxima in otel este de 10 mm
  • Capacitatea de gaurire maxima in lemn este de 29 mm
  • Capacitatea de gaurire maxima in aluminiu este de 12 mm
  • Cuplul maxim de stringere la insurubare: 38 Nm
  • Deschidere mandrina: 0.8 – 10 mm
  • Greutate 1.1 kg
Masina de insurubat cu impact Hikoki WH12DAW4Z:
  • Are viteza de impact de 2700 bpm
  • Cuplu maxim de impact: 110 Nm
Setul include:
  • 2 acumulatoare Li-Ion 12 V, 2.5 Ah
  • 1 incarcator
  • Valiza de transport HSC2
Additional information
Capacitate acumulator:
2.5 Ah
Functionare stanga/dreapta:
da
Nr de acumulatori in set:
2 buc
Tara de producere:
Japonia
Tensiune acumulator:
12 V
Tip acumulator:
Li-Ion
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Set scule cu acumulator KC12DAWAZ Hikoki. Masina de gaurit/ insurubat + Masina de insurubat cu impact. Li – Ion. 12 V.”