Masina de gaurit si insurubat DS10DALWAZ Hikoki. Li-Ion. 10.8 V. 2 x 1.5 Ah. 1300 rpm.
Original price was: 2.999,00 MDL.Current price is: 2.098,00 MDL.
Description
Masina de gaurit si insurubat DS10DALWAZ Hikoki este o scula electrica profesionala, care functioneaza cu ajutorul unui acumulator Li- Ion de 10.8 V si 2 x 1.5 Ah.
  • Poate fi folosita atit cu burghie, pentru gaurit, cit si cu biti, pentru insurubat
  • Mandrina rapida, fara cheie, permite schimbarea usoara a accesoriilor
  • Pentru o depozitare si transportare mai convenabila, este prevazuta cu geanta inclusa
Additional information
Capacitate acumulator:
1.5 Ah
Control electronic al turatiei:
da
Cuplu maxim de stringere:
21 Nm
Diametrul maxim de gaurire in lemn:
29 mm
Diametrul maxim de gaurire in otel:
10 mm
Functionare stanga/dreapta:
da
Greutate:
1 kg
Mandrina cu schimbare rapida:
Numar maxim de rotatii pe minut:
1300 rpm
Tara de producere:
Japonia
Tensiune alimentare:
10.8 V
Tip acumulator:
Li-Ion
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Masina de gaurit si insurubat DS10DALWAZ Hikoki. Li-Ion. 10.8 V. 2 x 1.5 Ah. 1300 rpm.”