Masina de insurubat / gaurit cu acumulator 2 x 18 V. 2 Ah + 109 accesorii GRAPHITE Energy+ 58G022-PS15
4.895,00 MDL
Description
Informatii principale:
  • 2 acumulatori ;
  • Tensiune baterie: 18 V;
  • Capacitate baterie: 2 Ah;
  • Tip mandrina: automata, 0.8 – 10 mm;
  • Numar de angrenaje: 2;
  • Rpm:  I 350 min-1;
    II 1250 min-1;
  • Numar de cupluri: 19 (si optiunea de gaurire);
  • Numar de LED-uri: 1;
  • Momentul max al rotatie: 44 Nm;
  • Carlig metalic pentru atarnarea instrumentului;
  • Maner ergonomic;
  • 2 acumulatori GRAPHITE Energy+ 58G001;
    – Tensiune acumulator: 18V DC;
    – Capacitate: 2Ah;
    – Tip: Li-Ion;
    – Indicator de incarcare;
    – Sistem electronic de control al temperaturii;
    – Timp de incarcare: 1h;
    – Greutate: 0.4 kg;
  • Incarcator pentru acumulator GRAPHITE Energy+ 58G002;
    – Alimentare: 230V~50Hz;
    – Tensiune:22 V DC;
    – Curent maxim de incarcare: 2.3 A;
    – Timp de incarcare: 1 – 2 h;
    – Greutate: 0.3 kg;
  • Accesorii:
    – Biti: Pozidriv 25mm: PZ1 x3, PZ2 x5, PZ3 x3;
    – Biti: Philips 25mm: PH1 x3, PH2 x5, PH3 x3;
    – Biti: Hex 25mm: 1.5, 2, 2.5, 3, 4 x2, 5 x2, 6 x2, 8mm;
    – Biti: Drepti 25mm: 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6 x2, 6.5mm;
    – Biti: Torx 25mm: T7, T8 T9, T10 x3, T20 x4, T25 x3, T27 x3, T30 x3, T40 x3, T50;
    – Biti: Torx cu gaura 25mm: TT10, TT15, TT20, TT25, TT27, TT30, TT40;
    – Biti: Hex 75mm: H4, H6;
    – Biti: Pozidriv 75mm: Pz1, PZ2, PZ3;
    – Biti: Philips 75mm: PH1, PH2, PH3;
    – Biti: Spanner 50mm: 4, 6, 8;
    – Biti: Torq 50mm: 6, 8, 10mm;
    – Biti: Tri Wing 50mm: 1, 2, 3;
    – Tubulare hexagonale: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13mm;
    – Prelungitor de 38 mm;
    – Burghie cu lemn hexagonale: 3, 4, 5, 6, 8mm;
  • Cutie de aluminiu;
    – Dimensiunea: 32 x 22 x 43 cm;
  • Certificat CE;
Additional information
Capacitate acumulator:
2.0 Ah
Cuplu maxim de stringere:
44 Nm
Diametru mandrina:
0.8 – 10 mm
Functionare stanga/dreapta:
da
Mandrina cu schimbare rapida:
da
Nr de acumulatori in set:
2 buc
Numar maxim de rotatii pe minut:
treapta 1: 350 rpm treapta 2: 1250 rpm
Numarul de luminite LED:
1
Numarul intervalelor de cuplu:
19 (plus optiunea de gaurire)
Tara de producere:
Polonia
Tensiune alimentare:
18 V
Timp de incarcare acumulator:
1 h
Tip acumulator:
Li-Ion
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Masina de insurubat / gaurit cu acumulator 2 x 18 V. 2 Ah + 109 accesorii GRAPHITE Energy+ 58G022-PS15”