Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Plafoniere / Corp de iluminat pentru tavan, 36 W, 6400 K, 2700 lm, DISCOVERY-36 Horoz Lustra LED, 12 W, 4000 K, 634 lm, MATRIX VivaluxPrev Plafon LED DISCOVERY Horoz Electric. 48 W. 6400 K. 3600 Lm.Next Corp de iluminat pentru tavan, 36 W, 6400 K, 2700 lm, DISCOVERY-36 Horoz490,00 MDL Corp de iluminat pentru tavan, 36 W, 6400 K, 2700 lm, DISCOVERY-36 Horoz quantity Add to cart Category: Plafoniere Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Corp de iluminat pentru tavan, 36 W, 6400 K, 2700 lm, DISCOVERY-36 Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Plafon din plastic ‘UFO ZAGREP’ ‘alb’ Е27. 1х26W. 400-003-101 41,00 MDL Add to cart Sale! Plafoniera LED POLKA Vivalux. 18 W. 4000 K. 1350 Lm. IP54. Negru. 290,00 MDL Original price was: 290,00 MDL.199,00 MDLCurrent price is: 199,00 MDL. Add to cart Plafoniera LED ARIA Vivalux. Cu telecomanda. 75 W. 3000 K – 6400 K. 6400 Lm. 1.278,00 MDL Add to cart Plafoniera multifunctionala HERA Led VIVALUX. 60 W. 3000 – 6400 K. 4800 Lm. Telecomanda. 1.280,00 MDL Add to cart