Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Plafoniere / Corp de iluminat pentru tavan, 36 W, 6400 K, 2700 lm, RADIUS-36 Horoz Corp de iluminat, Е27, patina, PANTONE RectaPrev Lustra LED, 27 W, 3000-6000 K, 1698 lm, alb, LOARA VivaluxNext Corp de iluminat pentru tavan, 36 W, 6400 K, 2700 lm, RADIUS-36 Horoz510,00 MDL Corp de iluminat pentru tavan, 36 W, 6400 K, 2700 lm, RADIUS-36 Horoz quantity Add to cart Category: Plafoniere Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Corp de iluminat pentru tavan, 36 W, 6400 K, 2700 lm, RADIUS-36 Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Plafoniera Led ELECTRON Horoz Electric. 36W. 6400K. 2228Lm. 370,00 MDL Add to cart Plafoniera LED ARIA Vivalux. Cu telecomanda. 75 W. 3000 K – 6400 K. 6400 Lm. 1.278,00 MDL Add to cart Plafoniera Led ELECTRON Horoz Electric. 24W. 6400K. 1485Lm. 300,00 MDL Add to cart Plafoniera LED RADIUS Horoz. 48 W. 6400 K. 3600 Lm. 768,00 MDL Add to cart