Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Spoturi incorporate LED / Spot LED SMD incastrat, 30 W, 6400 K, 2850 lm, alb, STELLA/SQ-20 Horoz Spot incorporabil LED Vivalux. Rotund. 15 W. 4000 K. 1200 Lm. IP44.Prev Spot incorporabil LED SMD 3W. 4200K. 110lm. slim. 'patrat' 056-005-0003Next Spot LED SMD incastrat, 30 W, 6400 K, 2850 lm, alb, STELLA/SQ-20 Horoz145,00 MDL Spot LED SMD incastrat, 30 W, 6400 K, 2850 lm, alb, STELLA/SQ-20 Horoz quantity Add to cart Category: Spoturi incorporate LED Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Spot LED SMD incastrat, 30 W, 6400 K, 2850 lm, alb, STELLA/SQ-20 Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Spot incorporabil LED SMD 12W 6400К. 056-003-0012 58,00 MDL Add to cart Sale! Spot LED incastrat, 24 W, 7000 K, 1800 lm, alb, ALEXA-24 Horoz 130,00 MDL Original price was: 130,00 MDL.89,00 MDLCurrent price is: 89,00 MDL. Add to cart Spot incorporabil SMD, 8W, 6400K, 680Lm, alb, STELLA Horoz Electric 46,00 MDL Add to cart Spot incorporabil LED. STELLA. 20W. 1375Lm. 6400K. alb. Horoz 98,00 MDL Add to cart