Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Spoturi incorporate LED / Spot LED SMD incastrat, 20 W, 6400 K, 1900 lm, alb, STELLA/SQ-20 Horoz Spot incorporabil SMD LED. 15W. 1150Lm. 4200K. 'sticla-patrat'.Prev Spot incorporabil SMD LED. 18W. 4000K. 1150Lm. slim. 'patrat' VivaluxNext Spot LED SMD incastrat, 20 W, 6400 K, 1900 lm, alb, STELLA/SQ-20 Horoz105,00 MDL Spot LED SMD incastrat, 20 W, 6400 K, 1900 lm, alb, STELLA/SQ-20 Horoz quantity Add to cart Category: Spoturi incorporate LED Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Spot LED SMD incastrat, 20 W, 6400 K, 1900 lm, alb, STELLA/SQ-20 Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Spot incorporabil LED SMD 9W 6400К. 056-003-0009 56,00 MDL Add to cart Sale! Spot incorporabil LED. ALEXA. 8W. 600Lm. 7000K. alb. Horoz 58,00 MDL Original price was: 58,00 MDL.40,00 MDLCurrent price is: 40,00 MDL. Add to cart Spot incorporabil SMD LED. 12W. 744Lm. 6400K. alb/sticla. HL685LG 112,00 MDL Add to cart Spot incorporabil SMD LED. 15W. 1150 Lm. 6400K. alb/sticla. HL686LG 177,00 MDL Add to cart