Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Spoturi incorporate LED / Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1800 lm, IP20, negru, MATILDA-18 3CCT Horoz Spot LED rotund incastrat, 10 W, IP20, alb, BEGONVİL HorozPrev Spot LED incastrat, 18 W, 4000 K, 1150 lm, negru, GRID VivaluxNext Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1800 lm, IP20, negru, MATILDA-18 3CCT Horoz194,00 MDL Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1800 lm, IP20, negru, MATILDA-18 3CCT Horoz quantity Add to cart Category: Spoturi incorporate LED Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1800 lm, IP20, negru, MATILDA-18 3CCT Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Sale! Spot incorporabil LED ALEXA Horoz Electric. 12 W. 7000 K. 900 Lm. Alb. 77,00 MDL Original price was: 77,00 MDL.54,00 MDLCurrent price is: 54,00 MDL. Add to cart Spot incorporabil LED SMD 12W 6400К. 056-003-0012 58,00 MDL Add to cart Sale! Spot LED incastrat, 24 W, 4200 K, 1800 lm, alb, ALEXA-24 Horoz 130,00 MDL Original price was: 130,00 MDL.89,00 MDLCurrent price is: 89,00 MDL. Add to cart Spot incorporabil SMD LED. 6W. 480 Lm. 6400K. alb/sticla. HL687LG 53,00 MDL Add to cart