Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Spoturi incorporate LED / Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1800 lm, IP20, alb, MATILDA-18 3CCT Horoz Spot LED incastrat, 6 W, 4000 K, 400 lm, negru, GRID VivaluxPrev Spot LED rotund incastrat, 10 W, IP20, negru, FİRUZE HorozNext Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1800 lm, IP20, alb, MATILDA-18 3CCT Horoz194,00 MDL Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1800 lm, IP20, alb, MATILDA-18 3CCT Horoz quantity Add to cart Category: Spoturi incorporate LED Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1800 lm, IP20, alb, MATILDA-18 3CCT Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Spot incorporabil SMD LED. 12W. 744Lm. 6400K. alb/sticla. HL685LG 112,00 MDL Add to cart Spot LED SMD incastrat, 30 W, 6400 K, 2850 lm, alb, STELLA-30 Horoz 150,00 MDL Add to cart Sale! Spot incorporabil LED. ALEXA. 8W. 600Lm. 7000K. alb. Horoz 58,00 MDL Original price was: 58,00 MDL.40,00 MDLCurrent price is: 40,00 MDL. Add to cart Spot incorporabil SMD LED. 15W. 1150 Lm. 6400K. alb/sticla. HL686LG 177,00 MDL Add to cart