Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Spoturi incorporate LED / Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1660 lm, IP20, alb, ALEXIS-18 3CCT Horoz Spot LED patrat incastrat, 3x10 W, IP20, alb, AZELYA-4 HorozPrev Spot LED incastrat, 12 W, 4000 K, 850 lm, negru, ESTE VivaluxNext Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1660 lm, IP20, alb, ALEXIS-18 3CCT Horoz77,00 MDL Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1660 lm, IP20, alb, ALEXIS-18 3CCT Horoz quantity Add to cart Category: Spoturi incorporate LED Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Spot LED rotund incastrat, 18 W, 1660 lm, IP20, alb, ALEXIS-18 3CCT Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Sale! Spot LED incastrat, 30 W, 7000 K, 2250 lm, alb, ALEXA-30 Horoz 189,00 MDL Original price was: 189,00 MDL.132,00 MDLCurrent price is: 132,00 MDL. Add to cart Spot incorporabil LED SMD 15W 6400К. 056-003-0015 68,00 MDL Add to cart Spot incorporabil SMD, 8W, 6400K, 680Lm, alb, STELLA Horoz Electric 46,00 MDL Add to cart Sale! Spot incorporabil LED. ALEXA. 8W. 600Lm. 7000K. alb. Horoz 58,00 MDL Original price was: 58,00 MDL.40,00 MDLCurrent price is: 40,00 MDL. Add to cart