Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Spoturi incorporate LED / Spot LED rotund incastrat, 12 W, 1050 lm, IP20, alb, ALEXIS-12 3CCT Horoz Spot LED patrat incastrat, 2x10 W, IP20, negru, AZELYA-3 HorozPrev Spot LED incastrat, 6 W, 4000 K, 400 lm, negru, ESTE VivaluxNext Spot LED rotund incastrat, 12 W, 1050 lm, IP20, alb, ALEXIS-12 3CCT Horoz61,00 MDL Spot LED rotund incastrat, 12 W, 1050 lm, IP20, alb, ALEXIS-12 3CCT Horoz quantity Add to cart Category: Spoturi incorporate LED Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Spot LED rotund incastrat, 12 W, 1050 lm, IP20, alb, ALEXIS-12 3CCT Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Spot incorporabil SMD LED. 12W. 744Lm. 6400K. alb/sticla. HL685LG 112,00 MDL Add to cart Sale! Spot LED incastrat, 30 W, 4200 K, 2250 lm, alb, ALEXA-30 Horoz 189,00 MDL Original price was: 189,00 MDL.133,00 MDLCurrent price is: 133,00 MDL. Add to cart Sale! Spot LED incastrat, 30 W, 7000 K, 2250 lm, alb, ALEXA-30 Horoz 189,00 MDL Original price was: 189,00 MDL.132,00 MDLCurrent price is: 132,00 MDL. Add to cart Sale! Spot incorporabil LED ALEXA Horoz Electric. 12 W. 7000 K. 900 Lm. Alb. 77,00 MDL Original price was: 77,00 MDL.54,00 MDLCurrent price is: 54,00 MDL. Add to cart