Set 2 acumulatori si incarcator UC18YSL3WEZ Hikoki. Li-Ion. Multivolt 18 / 36 V. 2.5 / 5.0 Ah.
Original price was: 6.860,00 MDL.Current price is: 4.231,00 MDL.
Description
Informatii principale:
  • compatibil cu scule care au acumulator de 18 V si Multivolt de 36 V
  • voltajul intre 18 V si 36 V se selecteaza automat in functie de voltajul sculei electrice
  • indicator care arata nivelul de energie ramasa in acumulator
  • indicator care afiseaza nivelul de incarcare al bateriei cu 4 trepte integrate
  • siguranta maxima in timpul procesului de incarcare
  • siguranta maxima impotriva supraincarcarii si descarcarii
  • poate fi inlocuit cu orice acumulator Li-Ion Hikoki cu o tensiune similara
  • sursa de alimentare este oprita atunci cind o celula ajunge la tensiunea sa minima
Setul include:
  • 2 acumulatori BSL36A18
  • incarcator UC18YSL3
Additional information
Capacitate acumulator:
2.5 Ah/ 5.0 Ah
Interfata:
port USB 5V, 2A
Tara de producere:
Japonia
Tensiune acumulator:
18 / 36 V
Tensiune alimentare:
230 V
Timp de incarcare acumulator:
32 min
Tip acumulator:
Li-Ion
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Set 2 acumulatori si incarcator UC18YSL3WEZ Hikoki. Li-Ion. Multivolt 18 / 36 V. 2.5 / 5.0 Ah.”