Home / Toate / Electrice / Iluminat de exterior / Proiectoare / Proiector LED, 45 W, 3500 lm, 6400 K, IP54, PROPORT-45 Horoz Proiector LED PROPORT Horoz. 20 W. 6400 K. 1450 Lm. IP54. Galben.Prev Proiector LED ASLAN Horoz Electric. 20 W. 1600 Lm. 6400 K. IP65. Negru.Next Proiector LED, 45 W, 3500 lm, 6400 K, IP54, PROPORT-45 Horoz650,00 MDL Proiector LED, 45 W, 3500 lm, 6400 K, IP54, PROPORT-45 Horoz quantity Add to cart Category: Proiectoare Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Proiector LED, 45 W, 3500 lm, 6400 K, IP54, PROPORT-45 Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Proiector LED ASLAN Horoz Electric. 20 W. 1600 Lm. 6400 K. IP65. Negru. 75,00 MDL Add to cart Proiector LED PUMA 200W 21000Lm 6400K IP65 negru Horoz 588,00 MDL Add to cart Proiector LED PUMA Horoz. 50 W. 5000 Lm. 6400 K. IP65. Negru. 155,00 MDL Add to cart Proiector LED PUMA Horoz. 30 W. 2700 Lm. 6400 K. IP65. Negru. 105,00 MDL Add to cart