Home / Toate / Electrice / Iluminat de exterior / Proiectoare / Proiector LED, 100 W, 8000 lm, 6400 K, IP65, negru, ASLAN-100 Horoz Proiector LED, 50 W, 4000 lm, 6400 K, IP65, negru, ASLAN-50 HorozPrev Proiector LED Jaguar Horoz. 20 W. 1940 Lm. 6400 K. IP65. Negru.Next Proiector LED, 100 W, 8000 lm, 6400 K, IP65, negru, ASLAN-100 Horoz275,00 MDL Proiector LED, 100 W, 8000 lm, 6400 K, IP65, negru, ASLAN-100 Horoz quantity Add to cart Category: Proiectoare Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Proiector LED, 100 W, 8000 lm, 6400 K, IP65, negru, ASLAN-100 Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Proiector LED PUMA Horoz. 100 W. 10000 Lm. 6400 K. IP65. Negru. 270,00 MDL Add to cart Proiector LED, 30 W, 2400 lm, 6400 K, IP65, negru, ASLAN-30 Horoz 105,00 MDL Add to cart Proiector LED PROPORT Horoz. 20 W. 6400 K. 1450 Lm. IP54. Galben. 415,00 MDL Add to cart Proiector LED PUMA 200W 21000Lm 6400K IP65 negru Horoz 588,00 MDL Add to cart