Home / Toate / Electrice / Iluminat de interior / Spoturi aplicabile / Plafoniera LED patrata, 16 W, 4200 K, 1280 lm, alb, CARLA/SQ-16 Horoz Proiector LED pe sina, GU10, negru, IP20, VERSAY HorozPrev Corp de iluminat CARLA/SQ Horoz Electric. 16 W. 6400 K. 1280 Lm. Patrat. Alb.Next Plafoniera LED patrata, 16 W, 4200 K, 1280 lm, alb, CARLA/SQ-16 Horoz80,00 MDL Plafoniera LED patrata, 16 W, 4200 K, 1280 lm, alb, CARLA/SQ-16 Horoz quantity Add to cart Category: Spoturi aplicabile Reviews (0) Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Plafoniera LED patrata, 16 W, 4200 K, 1280 lm, alb, CARLA/SQ-16 Horoz” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Corp de iluminat suspendat SMD. 5W. 350Lm. 4200K. rotund. alb 105,00 MDL Add to cart Plafoniera LED patrata, 36 W, 6400 K, 3240 lm, alb, SOFIA/S-36 Horoz 430,00 MDL Add to cart Corp de iluminat suspendat SMD. 18W. 1300Lm. 6400K. ‘patrat’ alb 90,00 MDL Add to cart Corp de iluminat suspendat SMD. 12W. 840Lm. 6400K. patrat alb HL641L 77,00 MDL Add to cart