Masina de spalat sub presiune AW150LAZ Hikoki. 2000 W. 150 bar. 406 l/h.
7.999,00 MDL
Category:
Description
Masina de spalat sub presiune AW150LAZ Hikoki este prevazuta cu motor cu puterea de 2000 W si este potrivita pentru lucrari de curatare rapida si fara efort, a murdariei, de pe orice suprafata.
Masina de spalat sub presiune AW150LAZ Hikoki:
  • pompa de metal prezinta o rezistenta inalta la coroziune
  • este prevazuta cu maner si roti, ceea ce permite o transportare mai usoara
  • este asigurat cu functie de oprire automata, protejind motorul de supraincalzire
  • este echipat cu tambur pentru furtun cu manivela
  • are o presiune maxima admisa de 150 bar
  • presiunea maxima debitata de 110 bar
  • presiunea minima de alimentare de 7 bar
  • debitul maxim este de 406 l/h
Masina de spalat sub presiune AW150LAZ Hikoki se livreaza impreuna cu urmatoarele accesorii:
  • Furtun de inalta presiune
  • Rezervor pentru detergent
  • Pistol cu tragaci
  • Duza prelungitoare
  • Duza de pulverizare reglabila
  • Conector alimentare cu apa
  • Cupla rapida
  • Instrument pentru curatarea duzei
  • Suport pentru pistol
  • Suport pentru furtun
Additional information
Debit apa:
406 l/h
Diametru furtun:
10 m
Greutate:
12.4 kg
Marime:
425 x 345 x 905 mm
Presiune maxima:
150 bar
Putere:
2000 W
Tara de producere:
Japonia
Temperatura maxima a apei:
40 ° C
Tensiune alimentare:
220 – 230 V
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Masina de spalat sub presiune AW150LAZ Hikoki. 2000 W. 150 bar. 406 l/h.”