Masina de spalat sub presiune AW100LAZ Hikoki este prevazuta cu motor cu puterea de 1400 W si este potrivita pentru lucrari de curatare rapida si fara efort, a murdariei, de pe orice suprafata.
Masina de spalat sub presiune AW100LAZ Hikoki:
- pompa de metal prezinta o rezistenta inalta la coroziune
- este prevazuta cu maner si roti, ceea ce permite o transportare mai usoara
- este asigurat cu functie de pornire si oprire automata, protejind motorul de supraincalzire
- este echipat cu tambur pentru furtun cu manivela
- are o presiune maxima admisa de 100 bar
- presiunea maxima debitata de 70 bar