Masina de gaurit cu percutie DV13VSSWUZ Hikoki. 550 W. 0 – 2900 rpm. d 13 mm. 20 Nm.
Original price was: 1.350,00 MDL.Current price is: 1.099,00 MDL.
Category:
Description
DV13VSSWUZ Hikoki este o masina de gaurit cu percutie, dotata cu un motor de 550 W, recomandata pentru gaurirea in lemn, metal, ceramica sau plastic.
  • Mandrina rapida cu deschidere pana la 13 mm permite schimbarea usoara a accesoriilor
  • Controlul electronic al turatiei permite o functionare mai precisa
  • Viteza este controlata prin apasarea butonului de operare
  • Ofera posibilitatea de a modifica directia de rotire
  • Numarul maxim de rotatii pe minut este 0 – 2900 rpm
  • Frecventa batai 0 – 29000 btm
  • Diametrul maxim de gaurire in beton: 20 mm
  • Diametrul maxim de gaurire in lemn: 13 mm
  • Diametrul maxim de gaurire in metal: 13 mm
  • Are o greutate de 1.4 kg
Additional information
Control electronic al turatiei:
da
Cutie (geanta) inclusa:
da
Diametru mandrina:
1.5 – 13 mm
Diametrul maxim de gaurire in beton:
13 mm
Diametrul maxim de gaurire in lemn:
20 mm
Diametrul maxim de gaurire in otel:
13 mm
Frecventa batai:
0 – 29000 bpm
Functionare stanga/dreapta:
Greutate:
1.4 kg
Numar maxim de rotatii pe minut:
0 – 2900 rpm
Putere nominala:
550 W
Tara de producere:
Japonia
Tensiune alimentare:
230 V / 50 Hz
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Masina de gaurit cu percutie DV13VSSWUZ Hikoki. 550 W. 0 – 2900 rpm. d 13 mm. 20 Nm.”