Home / Toate / Scule si unelte / Consumabile si accesorii / Accesorii sudura / Electrozi de sudat ‘ UONI-13/55 Plasma ‘ MONOLITH d 4 mm: ambalaj 5 kg Burghiu pe metal HSS 10.0mm. 5 buc. Top Tools.Prev Burghiu pe metal HSS 13.0mm. 5 buc. Top Tools.Next Electrozi de sudat ‘ UONI-13/55 Plasma ‘ MONOLITH d 4 mm: ambalaj 5 kg55,00 MDL Electrozi de sudat ' UONI-13/55 Plasma ' MONOLITH d 4 mm: ambalaj 5 kg quantity Add to cart Category: Accesorii sudura Description Reviews (0) Description Electrozi de sudat ‘ UONI-13/55 Plasma ‘ MONOLITH d 4 mm: ambalaj 5 kg Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Electrozi de sudat ‘ UONI-13/55 Plasma ‘ MONOLITH d 4 mm: ambalaj 5 kg” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Colofoniu Cynel Topex. 35 ml. 31,00 MDL Add to cart Pistol pentru aparat de sudura TIG Awelco. 17V. MT4 1.890,00 MDL Add to cart Duza gaz conica MIG AWT25.SMALL/BL Awelco. Set 2 buc. 160,00 MDL Add to cart Masca p/u sudura plastic 58,00 MDL Add to cart