Home / Toate / Electrice / Tablouri si echipamente electrice / Contactoare modulare / Contactor modular VTCR-63/40. Viko by Panasonic Contactor modular VTCR-40/40. Viko by PanasonicPrev Intrerupator automat diferential, curba C, 1P+N, 25А, 10kA, Clasa AC, PromfactorNext Sale! Contactor modular VTCR-63/40. Viko by Panasonic353,00 MDL Original price was: 353,00 MDL.189,00 MDLCurrent price is: 189,00 MDL. Contactor modular VTCR-63/40. Viko by Panasonic quantity Add to cart Category: Contactoare modulare Description Reviews (0) Description Contactor modular VTCR-63/41 Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Contactor modular VTCR-63/40. Viko by Panasonic” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Sale! Contactor modular VTCR-40/40. Viko by Panasonic 307,00 MDL Original price was: 307,00 MDL.139,00 MDLCurrent price is: 139,00 MDL. Add to cart Sale! Contactor modular, 4Р, 40А, 4NO, 230 V, Promfactor 620,00 MDL Original price was: 620,00 MDL.378,00 MDLCurrent price is: 378,00 MDL. Add to cart Contactor modular, 2Р, 16А, 1NO+1NC, 230 V, Promfactor 225,00 MDL Add to cart Intrerupator automat diferential, curba C, 1P+N, 25А, 10kA, Clasa AC, Promfactor 499,00 MDL Add to cart