Ciocan rotopercutor DH45MEWSZ Hikoki. SDS-Max II. 1500 W. 15.5 J. 2950 btm.
Original price was: 15.550,00 MDL.Current price is: 12.248,00 MDL.
Description
  • Poate fi utilizat pentru realizarea gaurilor cu diametrul de pana la 45 mm, pentru fixarea ancorelor in beton si zidarie
  • Carcasa este realizata din aluminiu
  • Este dotat cu motor fara perii cu o putere de 1500 W
  • Prezinta 2 moduri de operare: rotatie cu percutie si percutie
  • Mandrina este de tip SDS-Max, ceea ce permite schimbarea usoara a accesoriilor
Additional information
Diametru gaurire cu carota:
105 mm
Diametrul maxim de gaurire in beton:
45 mm
Energie de impact:
15.5 Dj
Frecventa batai:
2950 bpm
Greutate:
9 kg
Numar maxim de rotatii pe minut:
310 rpm
Putere nominala:
1500 W
Tara de producere:
Japonia
Tensiune alimentare:
220 V
Tip mandrina:
SDS-Max
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ciocan rotopercutor DH45MEWSZ Hikoki. SDS-Max II. 1500 W. 15.5 J. 2950 btm.”