Home / Toate / Scule si unelte / Aparate de sudat / Aparat de sudura cu invertor TIG200AC/DCPULSE Awelco. 4 kW. 230 V. 1.6 – 4 mm. 200 A. Aparat de sudura cu invertor TIG200IHF-DCPULSE Awelco. 6.5 kW. 230 V. 1.6 - 4 mm. 200 A. 3 m.Prev Aparat de sudura cu invertor TIG200IHF-DCPULSE Awelco. 6.5 kW. 230 V. 1.6 - 4 mm. 200 A. 5 m.Next Aparat de sudura cu invertor TIG200AC/DCPULSE Awelco. 4 kW. 230 V. 1.6 – 4 mm. 200 A.30.450,00 MDL Aparat de sudura cu invertor TIG200AC/DCPULSE Awelco. 4 kW. 230 V. 1.6 - 4 mm. 200 A. quantity Add to cart Category: Aparate de sudat Description Reviews (0) Description Aparat de sudura cu invertor TIG200AC/DCPULSE Awelco. 4 kW. 230 V. 1.6 – 4 mm. 200 A. Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Aparat de sudura cu invertor TIG200AC/DCPULSE Awelco. 4 kW. 230 V. 1.6 – 4 mm. 200 A.” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Aparat de sudura cu invertor MMA EXTRA200 Awelco. 4.9 kW. 230 V. 1.6 – 5 mm. 200 A. 2.900,31 MDL Add to cart Aparat de taiat cu plasma PLASMA40 Awelco. 4.9 kW. 15-40 A. 10 mm. 100 lpm. 7.670,00 MDL Add to cart Aparat de sudura cu invertor Hammer. 220 V / 50 Hz. 200 A. 2.579,95 MDL Add to cart Сварочный полуавтомат MIG 220В..5.1кВт..180A.. IRMIG180 9.250,00 MDL Add to cart