Home / Toate / Scule si unelte / Scule de mana / Chei tubulare, varfuri si antrenori / Насадка-бита PH/PZ1/PH/PZ2/PH/PZ3-60мм.. 1уп x 3шт.. Hitachi-Hikoki Set 11 biti 4100311 HikokiPrev Set biti si capete 750362 Hikoki. Cheie clichet 1/4". 24 piese.Next Насадка-бита PH/PZ1/PH/PZ2/PH/PZ3-60мм.. 1уп x 3шт.. Hitachi-Hikoki140,00 MDL Насадка-бита PH/PZ1/PH/PZ2/PH/PZ3-60мм.. 1уп x 3шт.. Hitachi-Hikoki quantity Add to cart Category: Chei tubulare, varfuri si antrenori Description Reviews (0) Description Насадка-бита PH/PZ1/PH/PZ2/PH/PZ3-60мм.. 1уп x 3шт.. Hitachi-Hikoki Reviews There are no reviews yet. Be the first to review “Насадка-бита PH/PZ1/PH/PZ2/PH/PZ3-60мм.. 1уп x 3шт.. Hitachi-Hikoki” Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Your rating * Rate… Perfect Good Average Not that bad Very poor Your review *Name * Email * Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Related products Cheie tub.hex CV 19 mm Topex 30,00 MDL Add to cart Clichet 1/4. 24 de dinti. mâner de cauciuc. Top-Tools 65,00 MDL Add to cart Suport de capete 1/4. 60 mm. magnetic.Topex. 24,00 MDL Add to cart Suport de capete 1/4. 80 mm. ghidul magnetic. Topex. 85,00 MDL Add to cart